אימון אישי

5 סיבות לעבוד עם מאמן הורדת ידיים אישי

כשאנחנו מרגישים חולים, אנו הולכים לרופא, וכשיש לנו צינור דולף אנחנו מתקשרים לשרברב. אז כש-30 דקות של עבודה אירובית ועצירה בחדר המשקולות לא מייצרות תוצאות כושר גופני כפי שאנחנו רוצים, למה לא לפנות למקצוען שיאמן אותנו ויעזור לנו להגיע לתוצאות?

הערכה מדויקת

מאמני הורדת ידיים אישיים יודעים להעריך את המטרות והיעדים שלכם ומתכננים תכנית משתנה שתביא אתכם לאן שתרצו ללכת. זה מתחיל בהערכה מלאה של מצב הכושר הגופני שלכם שיכול להכפיל את עצמו בחודשים הבאים, שיפור בכוח ולימוד טכניקות. המאמן יוודא שאתם יודעים בדיוק כמה השתפרתם.

מוטיבציה

המאמנים לא רק הופכים לפרטנרים טובים ל- אימון הורדת ידיים אישי, הם גם מציעים גישה ללא-תירוצים כדי לתת לכם את הידע, האימון והמוטיבציה שאתם צריכים כדי להמשיך לכיוון המטרות שלכם. מחקרים מראים שמתאמנים בדרך כלל פורשים לאחר 45 ימים, אך 60 אחוזים מהמתאמנים שעובדים עם מאמן הורדת ידיים אישי נשארים הרבה יותר זמן.

פוזיציות מושלמות

עמידה נכונה, כתפיים ממוקמים נכון, מיקום מרפק, אחיזה נכונה אלו הם רק כמה מההוראות הבסיסיות שהמאמנים ילמדו אתכם. קחו הוראות אלה ברצינות. אימון נכון ומבוקר מקצועית יעזור לכם להפיק את המקסימום מכל תנועה ולמנוע פציעות.

חינוך

מאמן יודע את ה- למה מאחורי כל ביצוע תרגיל להורדת ידיים, כיוון ותנועה, פיתול וכפיפה שתעשו ויודע איך לקדם אתכם צעד אחד לעבר המטרות שלכם.

מעקב צמוד

באימון הורדת ידיים אישי, המאמן האישי מושקע בהצלחתכם גם הוא. כשהביטחון גווע, המאמן יהיה שם כדי להרים אתכם ולשמור עליכם במסלול הנכון.